Ubezpieczenie turystyczne online

  Ubezpieczenie turystyczne online, oferty ubezpieczeń turystycznych z 12 firm

 Ubezpieczenia Turystyczne – Kalkulator

Wiedza o ubezpieczeniach nie jest Ci potrzebna. Wystarczy, że przejdziesz 4 proste kroki, by wybrać ubezpieczenie nie tylko tanie, ale i świetnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  1. PORÓWNAJ ofertyDzięki krótkiej listy pytań, możesz w prosty sposób wybrać najlepszy zakres swojego ubezpieczenia dostosowany do Twojego sposobu podróżowania.
  2. WYBIERZ ubezpieczenieDzięki udzielonych przez Ciebie odpowiedzi otrzymasz po jednej dopasowanej propozycji od każdej firmy ubezpieczeniowej. Każdą z ofert można dodatkowo modyfikować (zwiększając lub zmniejszając poszczególne sumy ubezpieczenia).
  3. WYPEŁNIJ wniosekjeśli wybrałeś i zdecydowałeś się na zakup polisy, przejdź do wniosku, w którym należy podać dane potrzebne do wystawienia polisy.
  4. ZAPŁAĆ i odbierz polisę onlinepo podsumowaniu Twojego zamówienia, zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego. Serwis umożliwia płatność poprzez szybki przelew internetowy, bądź poprzez przelew tradycyjny. Po otrzymaniu potwierdzenia realizacji transakcji, polisa zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres e-mail.

Ubezpieczenie turystyczne online

Potrzeba tylko około minuty, abyś poznał cenę. Cały proces zakupu polisy to tylko 5 minut.  A to wszystko przez internet, z ulubionego miejsca lub bez wychodzenia z domu! Wszystkie przekazywane przez Ciebie dane są chronione przy użyciu protokołu SSL, takim samym, jakie posiadają banki.