Ergo Hestia

Ergo Hestia SA Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie  to towarzystwo ubezpieczeniowe o wielkich aspiracjach, zajmujące się szeroko pojętymi finansami, związanymi z ubezpieczeniami.

Ergo Hestia

W śród szerokiego wachlarzu proponowanych ofert, firma posiada niespotykaną u nas ofertę Duo Protect oraz Duo Benefit.
 Ubezpieczenie Duo Protect adresowane jest do osób w wieku 16-62 lata. Dla osób którym zależy na zapewnieniu sobie i rodzinie finansowego bezpieczeństwa w razie wypadku, kłopotów ze zdrowiem albo śmierci Ubezpieczonego. Duo Protect pozwoli utrzymać zaplanowany standard życia.
Bardzo dobry produkt zabezpieczający kredyt bankowy z dostosowaną sumą ubezpieczenia do malejącego zadłużenia, oraz z co miesięczną rentą w przypadku niezdolności do pracy. Pełne bezpieczeństwo finansowe najbliższych. Dla tzw. singli, bezpieczeństwo finansowe w razie niezdolności do pracy.

Ergo Hestia Duo Protect to:

[ddownload id=”570″]  Prezentacja Duo Protect

  •  Zabezpieczenie poziomu życia Ubezpieczonego i jego bliskich, w razie jego wypadku, kłopotu ze zdrowiem lub śmierci.
  • Zapewnia Ubezpieczonemu i jego bliskim ochronę ubezpieczeniową, gwarantując zabezpieczenie ściśle określonego dochodu, obliczanego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego z członków rodziny (wiek, okres nauki, spłata kredytu, itp.). W ten sposób bliscy Ubezpieczonego będą w stanie utrzymać zaplanowany standard życia.
  • Oferuje bardzo przystępną cenę (już od 40 złotych miesięcznie), pozwalając na elastyczne dopasowanie zakresu świadczeń do możliwości finansowych i oczekiwań Ubezpieczonego.
  • Jest prosty i zrozumiały, zapewnia ochronę na wypadek dwóch najważniejszych zdarzeń jakie mogą pozbawić rodzinę dochodów – niezdolności do pracy lub śmierci wskutek wypadku bądź choroby.

Ergo Hestia Duo Benefit to program ubezpieczeniowo-oszczędnościowy.

[ddownload id=”571″]  Prezentacja Duo Benefit

 Ubezpieczenie gwarantowane + ubezpieczenie inwestycyjne = formuła hybrydowa

Duo Benefit skierowany jest do tych osób, którzy chcą finansowo zabezpieczyć swoją przyszłości polisą na życie. Dla osób którzy chcą zapewnić bliskim, ekonomiczną ochronę w przypadku własnej śmierci. Gwarantowany kapitał – już w momencie podpisania umowy znana jest podstawa wypłaconego kapitału. Kapitał dodatkowo może wzrastać poprzez przyznawanie udziału w zysku. Jest to unikatowe rozwiązanie. 

 Zapytaj o szczegóły oferty