Grupowe ubezpieczenia na życie online – Grupa otwarta

Grupowe ubezpieczenia na życie.

Grupowe ubezpieczenie na życie – popularność tej formy ubezpieczenia rośnie z roku na rok

Grupami otwartymi nazwane są ubezpieczenia grupowe gdzie ubezpieczającym nie jest pracodawca, lecz agent, broker albo stowarzyszenie. Lub jeszcze inny podmiot, powiązany z ubezpieczonymi  innym stosunkiem prawnym niż umowa o pracę albo umowa zlecenie.

Jest to inna forma ubezpieczeń grupowych przeznaczona dla osób którzy nie mogą przystąpić do ubezpieczenia w tradycyjny sposób. Przykładowo osoby prowadzące działalność gospodarczą, gospodynie domowe, przedstawiciele wolnych zawodów. Lub osoby pracujące w zakładzie, gdzie nie ma pracowniczego ubezpieczenia grupowego. Czyli dla każdego chętnego i potrzebującego ubezpieczenie na życie.

Grupowe  ubezpieczenia na życie – po przez system online możliwe jest zapisanie do ubezpieczenia w kilku krokach, gdzie ostatni krok zawiera wydruk kompletu dokumentów  gotowych do podpisu.  Prosimy zwrócić szczególną uwagę, aby przystępując do ubezpieczenia podać numer telefonu a także adres email. Ponieważ ułatwi to kontakt np. w  sprawie płatności składek lub realizacji świadczenia. 

 

grupowe ubezpieczenie na życie dla rodziny

Grupowe ubezpieczenia na życie 

 

Zapisz się do ubezpieczenia poprzez system online. Na Twój adres e-mail otrzymujesz komplet dokumentów. Należy go wydrukować. Po podpisaniu w oznaczonych miejscach kompletu dokumentów, opłać składkę i dokumenty prześlij na adres podany w e-mailu.  Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania dokumentów – zadzwoń, to my wyślemy Ci dokumenty, wydrukowane gotowe do podpisu tradycyjną pocztą. UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE – warianty WARTA i GENERALI są w pełni online, bez konieczności wysyłki dokumentów pocztą tradycyjną.

Oryginały dokumentów podpisanych powinny trafić do Stowarzyszenia do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc ochrony. Przykładowo, jeżeli chcesz przystąpić od 01.02.2022 dokumenty najpóźniej wyślij do 25.01.2022 r. 

  Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie lub na adres e-mail.

Gwarantujemy zadowolenie i obsługę zakupionych produktów.

 

 

Dlatego zapraszamy już dziś do współpracy i skorzystania z potrzebnego ubezpieczenia. Przede wszystkim w przyszłości nie zostajesz sam, proponujemy doradztwo i pełną obsługę zakupionego ubezpieczenia.

 

Imię Nazwisko

Numer telefonu

E-mail


Temat

Twoja wiadomość

Zgoda na wysłanie informacji zwrotnej