Grupowe ubezpieczenia na życie.

Popularność ubezpieczeniowych grup otwartych rośnie z roku na rok

Grupami otwartymi nazywane są ubezpieczenia grupowe, w których ubezpieczającym nie jest tradycyjnie pracodawca, lecz agent, broker, stowarzyszenie. Lub jeszcze inny podmiot powiązany z ubezpieczonymi stosunkiem innym niż umowa o pracę czy umowa zlecenie.

Jest to inna forma ubezpieczeń grupowych przeznaczona dla osób którzy nie mogą przystąpić do ubezpieczenia w tradycyjny sposób, na przykład osoby prowadzące działalność gospodarczą, gospodynie domowe, przedstawiciele wolnych zawodów. Lub osoby pracujące w zakładzie gdzie nie ma pracowniczego ubezpieczenia grupowego. Jednym słowem dla każdego chętnego.

Grupowe ubezpieczenia na życie – po przez system online możliwe jest zapisanie do ubezpieczenia w kilku krokach, gdzie ostatni krok zawiera wydruk kompletu dokumentów – gotowych do podpisu.  Prosimy zwrócić szczególną uwagę, aby przystępując do ubezpieczenia podać numer telefonu a także adres email. Ułatwi to kontakt np. w  sprawie płatności składek. 

Grupowe ubezpieczenia na życie

Grupowe ubezpieczenia na życie 

Po wpisaniu się do ubezpieczenia poprzez system online na Twój adres e-mail zostanie wysłany z  automatu komplet dokumentów. Należy go wydrukować. Po podpisaniu w oznaczonych na zielono miejscach kompletu dokumentów konieczne jest niezwłoczne opłacenie i przesłanie ich na adres podany w e-mailu. Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania dokumentów – zadzwoń, to my wyślemy Ci dokumenty, wydrukowane gotowe do podpisu tradycyjną pocztą.

Oryginały dokumentów podpisanych powinny trafić do Stowarzyszenia do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc ochrony. Przykładowo, jeżeli osoba zainteresowana jest przystąpieniem od 01.02.2017 dokumenty najpóźniej powinny trafić do 31.01.2017 r. 

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z możliwości zakupu potrzebnego ubezpieczenia.

W przyszłości nie zostajesz sam, proponujemy doradztwo oraz pełną obsługę zakupionego ubezpieczenia.

 

Grupowe ubezpieczenia na życie  – Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie lub na adres e-mail.

Gwarantujemy zadowolenie i obsługę zakupionych produktów.