Konsultant ubezpieczeniowy

Serdecznie Witam!

W 1998 roku rozpoczęła się moja przygoda na rynku finansowo-ubezpieczeniowym. Jestem serdecznie wdzięczna  moim klientom za wkład w mój rozwój, dziękuję Wam za ciągłe podnoszenie poprzeczki. Coraz większe Wasze potrzeby motywują mnie do dalszych wysiłków w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Specjalizuję się w obsłudze klientów, którzy swoją przyszłość finansową traktują  rozsądnie i odpowiedzialnie. Moja grupa docelowa to klienci  w wieku od 20 do 65 lat. Moja wiedza i doświadczenie jest do waszej dyspozycji.

Serwis „Czas Ludzie Pieniądze” powstał, aby pomóc Ci w uzupełnianiu wiedzy o ochronie ubezpieczeniowej . Jak ważne jest ciągłe pogłębianie wiedzy o traktowaniu pieniędzy każdy to wie i jak ważne jest być dobrze poinformowanym… To nie wszystko czytaj dalej, czy chcesz by ktoś Ci doradził? Tak doradzę, zgodnie z Twoimi upodobaniami i potrzebami.

Jeśli czujesz się lekko zagubiony? To nic, przeprowadzę Cię przez wszystkie zawiłości ofertowe, oraz pomogę przy wyborze właściwego ubezpieczenia. Otrzymasz gwarancję obsługi po sprzedażnej, jakiej nie otrzymasz nawet w banku. Oczywiście bez dodatkowych kosztów. Jak to jest ważne wiedzą o tym ci, którzy mieli potrzebę zrealizowania swojej umowy ubezpieczeniowej.

Konsultant ubezpieczeniowy Deklaracja Jakości:

  • Analizuję – Szczegółowo analizuję Twoje potrzeby tak ,by przedstawić Ci optymalną ofertę produktów i usług.
  • Jestem otwarta – Uważnie słucham. Szanuję Twoje opinie i traktuję je jako podstawę budowania relacji partnerskich.
  • Doradzam – Udzielam porad służących Twoim interesom oraz wskazuję produkty ubezpieczeniowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom.
  • Jestem profesjonalistą – Oferuję gotowe rozwiązania ubezpieczeniowe lub dopasuję do indywidualnych potrzeb, służę Ci swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Jestem sumienna – Pomogę w sporządzeniu razem z Tobą dokumentacji dotyczącej omówionej oferty zapewniając kontynuację jej obsługi.
  • Można na mnie polegać – Dotrzymuję wzajemnych ustaleń i terminów. Przestrzegam standardów biznesowych.
 

Ewa Palusińska

 
Licencjonowany doradca klienta
Nr. rejestru 11125701/P, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego
z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1