Ubezpieczenie medyczne

Grupowe ubezpieczenie medyczne, jest ważne na całym świecie z Sumą Ubezpieczenia 2 MLN EURO – Best Doctors Ubezpieczenie. Medycyna bez granic – Best Doctors to opieka medyczna, na najwyższym światowym poziomie. W razie poważnego stanu chorobowego dostęp do najlepszych zagranicznych lekarzy specjalistów, którzy pomogą powrócić do zdrowia.

Ubezpieczenie medyczne / zdrowotneUbezpieczony będzie miał pewność, że postawiona diagnoza jest prawidłowa. Plan leczenia najlepszy z możliwych, oparty o najnowszą wiedzę medyczną.

W wyniku zdiagnozowania poważnego stanu chorobowego. Czyli nowotworu, przeszczepu szpiku kostnego, ewentualnie przeszczepu  narządów, wszczepienia by-passów, operacji naprawczej zastawek serca. Lub zabiegów neurochirurgicznych, ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty przygotowania raportu na temat stanu zdrowia osoby ubezpieczonej. Podsumowując. Opracowana przez zagranicznych ekspertów medycznych opinia, ekspertyza dotycząca diagnozy, zawiera również propozycje dalszego leczenia. Opinia przygotowana w języku polskim.

 

Osoba ubezpieczona zyskuje możliwość leczenia w renomowanej placówce zagranicznej. W oparciu o analizę zdrowia na podstawie zebranej dokumentacji medycznej, ubezpieczyciel zgodnie z umową przygotowuje miejsce w placówce medycznej za granicą i organizuje cały proces leczenia.

Ubezpieczyciel organizuje:

  • podróż, transport medyczny i zakwaterowania.  Oraz dla osoby towarzyszącej lub dawcy organu,
  • pobyt w szpitalu, przeprowadzenie operacji i pełną opiekę po niej,
  • podróż do domu,
  • zwrot kosztów leków zakupionych po powrocie do kraju – aż do 50 000 euro.
  • Za każdy dzień pobytu w szpitalu – 100 euro / dzień / max 60 dni.

Osoba ubezpieczona po powrocie do Polski, ma dostęp do świadczeń ambulatoryjnych. W ramach kontynuacji leczenia, przez 24 m-cy od daty wskazanej w pierwszym wstępnym certyfikacie leczenia.

Grupowe ubezpieczenie medyczne

Po leczeniu za granicą kraju, ubezpieczyciel nadal wspiera ubezpieczonego na drodze do osiągnięcia zdrowia. Będąc już w kraju, można korzystać bezgotówkowo. Lub na zasadzie refundacji z dalusług medycznych. 

Jak zostać ubezpieczonym?

 Po kliknięciu w poniższy przycisk zostaniesz przekierowany do formularza zapisu. Dokonaj formalności. Po wypełnieniu wszystkich pól formularza, deklaracja przystąpienia znajdzie się na Twoim adresie email. Po wydrukowaniu i podpisaniu deklarację odeślij na wskazany w dokumencie adres.