Ubezpieczenie medyczne

Grupowe ubezpieczenie medyczne, jest ważne na całym świecie z Sumą Ubezpieczenia 2 MLN EURO.

 Best Doctors Ubezpieczenie. Medycyna bez granic — Best Doctors to opieka medyczna, na najwyższym światowym poziomie. W razie poważnego stanu chorobowego dostęp do najlepszych zagranicznych lekarzy specjalistów, którzy pomogą powrócić do zdrowia.

ubezpieczenie medyczne

KUP ONLINE

 

Ubezpieczony będzie miał pewność, że postawiona diagnoza jest prawidłowa. Plan leczenia najlepszy z możliwych, oparty o najnowszą wiedzę medyczną.

W wyniku zdiagnozowania poważnego stanu chorobowego. Czyli nowotworu, przeszczepu szpiku kostnego, ewentualnie przeszczepu  narządów, wszczepienia by-passów, operacji naprawczej zastawek serca. Lub zabiegów neurochirurgicznych, ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty przygotowania raportu na temat stanu zdrowia osoby ubezpieczonej.

Podsumowując

Opracowana przez zagranicznych ekspertów medycznych opinia, ekspertyza dotycząca diagnozy, zawiera również propozycje dalszego leczenia. Opinia przygotowana w języku polskim.

 

Osoba ubezpieczona zyskuje możliwość leczenia w renomowanej placówce zagranicznej. Na podstawie analizy zdrowia i na podstawie zebranej dokumentacji medycznej ubezpieczyciel zgodnie z umową przygotowuje miejsce w placówce medycznej za granicą i organizuje cały proces leczenia.

Ubezpieczyciel organizuje:

  • podróż, transport medyczny i zakwaterowania.  Oraz dla osoby towarzyszącej lub dawcy organu,
  • pobyt w szpitalu, przeprowadzenie operacji i pełną opiekę po niej,
  • podróż do domu,
  • zwrot kosztów leków zakupionych po powrocie do kraju — aż do 50 000 euro.
  • Za każdy dzień pobytu w szpitalu – 100 euro / dzień / max. 60 dni.

Osoba ubezpieczona po powrocie do Polski, ma dostęp do świadczeń ambulatoryjnych. W ramach kontynuacji leczenia, przez 24 miesiące od daty wskazanej w pierwszym wstępnym certyfikacie leczenia.

Grupowe ubezpieczenie medyczne

Po leczeniu za granicą kraju ubezpieczyciel nadal wspiera ubezpieczonego na drodze do osiągnięcia zdrowia. Będąc już w kraju, można korzystać bezgotówkowo. Lub na zasadzie refundacji z dalszych usług medycznych. 

Jak zostać ubezpieczonym?

 Po kliknięciu  poniższy przycisk zostaniesz przekierowany do formularza zapisu. Dokonaj formalności. Po wypełnieniu wszystkich pól formularza deklaracja przystąpienia znajdzie się na Twoim adresie email. Po wydrukowaniu i podpisaniu deklarację odeślij na wskazany w dokumencie adres.

KUP ONLINE