Ubezpieczenie na życie Łódź

 

Ubezpieczenie na życie Łódź – zapraszamy do skorzystania z możliwości zakupu potrzebnego ubezpieczenia

 

Ubezpieczenia na życie łódź

 

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta Łódź, wybierz odpowiednią dla siebie ofertę ubezpieczenia na życie. Oferty z wielu towarzystw ubezpieczeniowych, umożliwiają dokładne dopasowanie ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego klienta.  Umów się na rozmowę z konsultantem, telefonicznie albo za pomocą formularza kontaktowego. 

 

 

Jesteś zainteresowany? dlatego skorzystaj z  AUTOMATU UBEZPIECZENIOWEGO ONLINE, porównaj i samodzielnie kup wybrany wariant ubezpieczenia.

ubezpieczenie na życie łódź rodzinneubezpieczenie vipubezpieczenie seniorubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie na życie Łódź  –  Zakres ubezpieczenia:

Śmierć w NNW komunikacyjnego, Śmierć w NNW. Śmierć wskutek zawału serca / udaru mózgu, Śmierć wskutek choroby / naturalna, Osierocenie dziecka, Trwały uszczerbek w NW, Trwały uszczerbek wskutek zawału serca / udaru mózgu. Poważne zachorowanie, Pobyt w szpitalu w wyniku choroby, Pobyt w szpitalu w wyniku NW, Pobyt na OIOM, Operacje chirurgiczne. Zgon współmałżonka, Zgon współmałżonka w wyniku NW, Zgon rodziców / teściów, Zgon rodziców / teściów w wyniku NW, Zgon dziecka. Urodzenie dziecka, Poważne zachorowanie dziecka, Trwały uszczerbek w NW dziecka, Pakiet assistance medyczny

Podsumowując, serdecznie zapraszamy do współpracy i skorzystania z możliwości zakupu potrzebnego ubezpieczenia. Więcej informacji chętnie udzielimy telefonicznie lub na adres e-mail. Gwarantujemy zadowolenie i obsługę zakupionych produktów. 

 

 

 Zadzwoń: 604 957 913                   Wyślij zapytanie