Ubezpieczenie na życie – indywidualne i grupowe

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE  indywidualne lub grupowe to finansowe zabezpieczenie jutra. 

Polisa na życie
 

Ubezpieczenia na życie  – indywidualne i grupowe proponowane w ramach „Grupy otwartych”. Skorzystaj z

 

 >> AUTOMATU UBEZPIECZENIOWEGO ONLINE <<

 

i porównaj, wszystko jest w jednym miejscu. Samodzielnie kupisz wybrany wariant ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Najlepsze oferty z wielu towarzystw ubezpieczeniowych umożliwiają dokładne dopasowanie parametrów polisy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Ubezpieczenia: życiowe, wypadkowe, zdrowotne, medyczne (dla klienta indywidualnego lub grupowe dla pracujących w firmach).

Ubezpieczenie na życie – Ty i Twoja rodzina

Wszyscy co założyli rodzinę ty również, jesteśmy odpowiedzialni za swych bliskich. Odpowiedzialni nie dlatego że musimy, ale tak należy. Ty również jesteś odpowiedzialny za finansowanie swojej rodziny, swojej żony i dzieci. Odpowiedzialność to co miesięczne zabezpieczenie potrzeb rodziny, którą założyłeś. Odpowiedzialność to również troska o zapewnienie sobie ciągłości, co miesięcznych dochodów, by nie być ciężarem dla swych bliskich, gdy jakiś wypadek pozbawi Cię rytmu Twojego życia, lub gdy zachorujesz. W przypadku wystąpienia  nieszczęśliwego zdarzenia Tobie lub Twoim bliskim zostanie wypłacone należne świadczenie z polisy. Wypłacone pieniądze pozwolą na spłatę kredytu, dalsze ratowanie twojego zdrowia lub życia.

Ubezpieczenie na życie – Ty i Twoi pracownicy
Pracodawco! Ty również jesteś odpowiedzialny za byt swoich pracowników i ich rodzin. Grupowe ubezpieczenie na życie zabezpiecza finansowo życie oraz zdrowie Twoich pracowników. Niewielka miesięczna składka pozwoli pomóc osobie poszkodowanej, a Tobie zaoszczędzić kłopotów i niebagatelnych kosztów. Polisa daje pracodawcom stabilizację i bezpieczeństwo finansowe w przyszłości.

Jakie korzyści mamy z polisy?

  • W przypadku naszej śmierci która może zdarzyć z przyczyn wypadkowych lub zdrowotnych, naszym najbliższym  wypłacone jest świadczenie finansowe. Będzie to dla nich duże wsparcie przynamniej do czasu, kiedy będą mogli stanąć na „własne nogi”.
  •  W sytuacji utraty dochodów po zdarzeniu wypadkowym lub z powodu choroby mamy zagwarantowane świadczenie finansowe, gdy nie będziemy zdolni do pracy utrzymanie rodziny będzie bardzo trudne, dodatkowo będziemy ponosić nie małe koszty związane z leczeniem.
  •  Wybierając ubezpieczenie z opcją oszczędnościową zbierzemy dodatkowy kapitał, który możemy przeznaczyć np. na zasilenie przyszłej emerytury.
  •  Możemy również wybrać polisę posagową, która pomaga zebrać oszczędności z przeznaczeniem dla dzieci, na ich naukę lub lepszy start w życiu.
  • Wybierając terminowe ubezpieczenie na życie możemy zabezpieczyć spłatę kredytu który w dzisiejszych czasach posiada coraz więcej rodzin. Banki stawiają warunek posiadania polisy na życie gdy staramy się o kredyt.

Porównaj cenę i wybierz odpowiednie  ubezpieczenie na życie.

 

Potrzebujesz więcej informacji, to napisz za pomocą formularza  KONTAKT