Warta ubezpieczenie na życie online

WARTA UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE ONLINE DLA CIEBIE I RODZINY

 

Warta ubezpieczenie na życie online

WYKONAJ PIERWSZE KROKI POTRZEBNE DO OSIĄGNIĘCIA TWOJEGO BEZPIECZNEGO ŻYCIA

Nasze ubezpieczenia to kompleksowa propozycja CENTRUM INICJATYW ZAWODOWYCH (CIZ). Propozycja przeznaczona dla osób aktywnych zawodowo, zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. Lub umowę zlecenie, uchwały o powołaniu bądź prowadzących własną działalność gospodarczą. Wraz z brokerem NESTOR Sp. z o.o. i Zakładem Ubezpieczeń na życie WARTA S.A. zbudowaliśmy wyjątkowy na rynku, branżowy program ubezpieczeń grupowych. Przeglądnij, wybierz odpowiedni dla siebie wariant i dokonaj formalności online.
WARTA UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE VIP – Warta ubezpieczenie na życie online
O czym warto wiedzieć wybierając jeden z wariantów ubezpieczenia na życie: wiek wstępu – od 18 do nawet 67 rok życia ochrona trwa do ukończenia 67 roku życia. Zaliczenie stażu do karencji z dotychczasowej umowy grupowej w wariancie ze składką 99 zł.

UBEZPIECZENIE MEDYCZNE

Cena UBEZPIECZENIA  MEDYCZNEGO  zaczyna się już od 47 zł miesięcznie. Dlatego pakiet medyczny PZU to idealne rozwiązanie. Przeznaczone dla osób które cenią czas, komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz pragną zadbać o zdrowie i szybko zweryfikować niepokojące objawy.

ŚWIADCZENIA SZPITALNE

Pobyt w szpitalu – wypłata za pobyt w szpitalu w wyniku choroby jak i nieszczęśliwego wypadku do 365 dni w roku. Dodatkowo po pobycie w szpitalu możesz liczyć na zwrot kosztów produktów zakupionych w aptece do kwoty 240 zł.

ROZWIĄZANIA NA POTRZEBY ŻYCIOWE

WYBIERZ SWÓJ PRZEDZIAŁ WIEKOWY i poznaj ofertę, którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie. Propozycja gotowych pakietów ubezpieczenia: Na życie, NNW, zdrowotne, szpitalne, rodzinne. Porównaj nasze warunki ze swoim aktualnym ubezpieczeniem w zakładzie pracy i sam zdecyduj, czy warto dołączyć do naszej grupy. Ponieważ skutecznie konkurujemy z najlepszymi ubezpieczeniami zakładach pracy.
Składka wraz z upływem wieku pozostaje bez zmian, przez cały okres ubezpieczenia. Przed ukończeniem 65 roku życia, zanim wygaśnie ochrona zaproponujemy Ci możliwość dalszego ubezpieczenia na kolejne lata. Jeżeli w
przyszłości potrzebne będzie większe ubezpieczenie o większej składce to można zmienić. Jednak zgodnie z procedurą wygenerowania i podpisania nowej deklaracji przystąpienia do ubezpieczenia.

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE W PAKIECIE

Poważne zachorowanie z aż 44 jednostkami obejmującymi takie choroby jak nowotwór, niewydolność nerek, zapalenie mózgu, tężec, gruźlica, zawał… Jednak do umowy ubezpieczenia może przystąpić osoba, która w dacie podpisania deklaracji: nie przebywa na zwolnieniu lekarskim, w szpitalu, w hospicjum, w zakładzie opiekuńczo-leczniczym i w innej podobnej placówce w ciągu ostatniego roku.