SWRN – Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Nauki

Nasze najnowsze wersje ubezpieczeń online
Przekonaj się jak bez wychodzenia z domu w prosty sposób sprawdzisz i dokonasz wyboru.  

→ →   SWRN – AKTUALNE PROPOZYCJE UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE  ← ←

→ →   SWRN – AKTUALNE PROPOZYCJE UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE  ← ←

Wszyscy członkowie SWRN korzystają z coraz większej ilości benefitów. Wszystko zaczęło się od grupowych ubezpieczeń na życie oraz grupowych ubezpieczeń zdrowotnych, które wynegocjowane są dla naszych członków przez  biuro brokerskie Nestor Sp. z o.o. Na szczególną uwagę zasługują absolutnie niespotykane grupowe ubezpieczenie życiowe VIP, które można ze sobą sumować tworząc koasekurację kilku ubezpieczycieli. Oferta ubezpieczeń w ramach członkostwa w SWRN skierowana jest głównie do klientów indywidualnych, którzy chcą skorzystać z atrakcyjnej oferty.

WARTA,  GENERALI, CONCORDIA, OK SYSTEM, GOTHAER, COMPENSA, LUX MED,  INTERRISK EUROPA, PZU…

CZY KAŻDY MOŻE SKORZYSTAĆ Z PROPOZYCJI UBEZPIECZENIA ONLINE?

Tak, to propozycje kierowane dla każdego. System zapisu online udostępniony jest przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Nauki i profesjonalną firmę brokerską Nestor Sp.z o.o. Zakres świadczeń  i składki wynegocjowane są dla naszych klientów, przez wyspecjalizowane profesjonalne biuro brokerskie Nestor Sp. z o.o.

Propozycje ubezpieczeń w ramach SWRN są:

 •  Uzupełnieniem już posiadanej przez Klienta polisy w zakładzie pracy – celem podwyższenia posiadanych już sum ubezpieczenia,
 •  Doskonałą ofertą ubezpieczenia dla małych i średnich firm zatrudniających kilka lub kilkanaście osób. Pracownik ma możliwość wybrać najbardziej dopasowaną do indywidualnych potrzeb ofertę (każdy może skorzystać z innego wariantu ubezpieczenia).
 •  Propozycja dla zakładu pracy, w którym nie została lub nie może zostać wdrożona oferta grupowego ubezpieczenia. W SWRN nie obowiązuje limit minimalnej liczby osób, które mogą skorzystać z oferty. Innymi słowy na przykład, nawet jedna osoba może wykupić ubezpieczenie na życie, zdrowotne lub wypadkowe.

Obecnie do wyboru są propozycje ubezpieczeń:

 •  na życie rodzinne
 •  na życie VIP
 • zdrowotne
 • ubezpieczenia  NNW
 • ubezpieczenie NNW dla sportowców
 • ubezpieczenia w podróży (koszty leczenia  za granicą)
 • abonamenty prawne dla firm i rodzin
 • karnety sportowe

Poznaj to co zostało zaproponowane i dopasuj do swoich potrzeb. Skorzystaj z  oferty za pomocą przekierowania do strony ofertowej.

→ →   SWRN – PROPOZYCJE UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE  ← ←

Jeśli poszukujesz dalej i potrzebujesz pomocy? Dlatego skontaktuj się za pomocą tego formularza. Lub wyślij SMS-a na tel. 604 957 13 z treścią „SWRN UBEZPIECZENIE” – oddzwonię. Oczekuję na komentarze i pytania. Informacje o mnie.

 

 

Imię Nazwisko

Numer telefonu

E-mail


Temat

Twoja wiadomość

Zgoda na wysłanie informacji zwrotnej


 

Leave a Reply